Artykuły autorskie

Przedstawiam Państwu artykuły, które publikuję w serwisie 50up,  w dziale Motoryzacja. Są to moje autorskie teksty na tematy motoryzacyjne, w których przybliżam czytelnikom zagadnienia związane z codziennym użytkowaniem pojazdów. Znajdą tam Państwo zarówno różne porady jak i ciekawe spostrzeżenia na nurtujące Nas tematy.

Tomasz

Od dawna często słyszymy przeróżne opinie na temat samochodów elektrycznych, od skrajnych mówiących na temat „psucia” motoryzacji przez „jakieś wynalazki” po opinie elektroentuzjastów często wręcz atakujących klasycznych miłośników spalinówek. A jaka jest rzeczywistość?
Ostatnio w mediach motoryzacyjnych w temacie opon pojawia się, obok zimowek i letnich, trzeci rodzaj opon – wielosezonowych. Co powinniśmy o nich wiedzieć? Wystrzegać się czy korzystać?

Zapewne wielu z Was słyszało o czujniku lakieru podczas zakupu „nowego” używanego auta. Mogliście o nim usłyszeć nawet przy zakupie nowego pojazdu w salonie.

Niemieckie samochody są solidne, japońskie niezawodne, a wszystkie na „F” (Ford i wszystkie francuskie) są do d…

Uzytkując system bezkluczykowy poznamy wiele sposobów zabezpieczeń przed złodziejami. Jeden jest niezwykle skuteczny.

Qubo oznacza sześcian, swoistą równowagę geometryczną. Czy samochód zbudowany na bazie małego dostawczaka sprawdzi się jako rodzinny?